KONST / Litografier / Färglitografi 15075093

nr 1507 5093

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 68X72CM

Utrop:

300 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:27:06